Domov › Ženy › angel_face_devil_mind

angel_face_devil_mind

● Offline 25 FHD
Welcome to my room! Im vika, IN EXSL pvt frreeee control all my toy - Goal: FOUNTAIN SQUIRT [899 tokens left] #squirt#bigass#bigboobs#blonde#teen
👁 337 naladení ⭐ 467,369 sledovateľov 📍 chatrubate
angel_face_devil_mind je momentálne offline
angel_face_devil_mind je momentálne offline Sledujte tento profil alebo sa vráťte, až bude živá miestnosť späť.

👀 Dajte angel_face_devil_mind do zákulisia

Otvorte živý priestor a požiadajte o súkromnú reláciu alebo použite funkcie súkromnej miestnosti ponúkané poskytovateľom streamovania.

🔒 Požiadať o súkromnú miestnosť

Sledujte angel_face_devil_mind naživo na Chaturband

Nalaďte sa, aby ste videli angel_face_devil_mind naživo na Chaturband. Pripojte sa k publiku pre živé streamovanie v reálnom čase, interaktívne požiadavky, možnosti súkromných miestností a energické vysielania priamo vo vašom prehliadači.

Živá interakcia s publikom

Vstúpte do živého chatu a interagujte s angel_face_devil_mind. Použite fanúšikovské nástroje, tipy a funkcie miestnosti na formovanie výkonu v reálnom čase.

Hlasovanie fanúšikov a rebríčky

Podporte ich pomocou systému Like a Dislike. Váš hlas pomáha zoradiť performérov a posunúť obľúbených umelcov vyššie na hlavnej scéne.

VIP backstage pass

Hľadáte priamejší zážitok? Použite živý chat alebo odkazy na performera na prístup do súkromných miestností, promo profilov a exkluzívnych backstage možností.

Trendové tagy pre angel_face_devil_mind

#squirt #bigass #bigboobs #blonde #teen

🎸 Rýchle tipy na navigáciu

  • Prehliadať: Použite ľavé a pravé šípky na prechod medzi živými profilmi, alebo stlačte R pre náhodný profil.
  • Celá obrazovka: Stlačte F pre zväčšenie prehrávača.
  • Hlasitosť: Stlačte M pre stlmenie alebo zrušenie stlmenia prehrávača.
  • Profilové akcie: Použite viditeľné ovládacie prvky na sledovanie, zoznam, zdieľanie, recenzie a propagáciu pre tento profil.

ŠTÚDIO VÝKONU

angel_face_devil_mind na prvý pohľad

Jasný prehľad uložených vysielacích aktivít, signálov publika a vzorcov dostupnosti. Všetky historické časy sú zobrazené v UTC.

Tento odkaz zachová vybraný rozsah.
Poradie výkonnosti#4,187Trendový ukazovateľ
Poradie kategórie#2,840Medzi sledovanými profilmi
Sledujúci467,369Aktuálny počet zdrojov
Aktuálne publikum337Momentálne offline
Doba online19h 22mPosledných 30 dní
Špičkové publikum495Zaznamenané v zvolenom rozsahu

Momentum sledovateľov

Ako sa aktuálny počet sledovateľov zmenil v porovnaní so uloženými UTC základnými hodnotami.

Denná zmena +265 467,369 teraz · v porovnaní so 467,104 uloženým 2026-10-20
Týždenná zmena sledovateľov +432 467,369 teraz · v porovnaní so 466,937 uloženým 2026-10-14
Mesačná zmena — Zbieranie prvej vhodnej základnej línie.

Zmeny používajú najnovší celkový počet zo zdroja a najbližšiu uloženú UTC základnú líniu aspoň 1, 7 alebo 30 dní skôr. Záporná hodnota znamená, že zdroj uviedol menej sledujúcich.

Čo hovorí zaznamenaná história

Bežným jazykom čitateľné zobrazenie uložených aktivít v tomto rozsahu. Opisuje minulosť; nepredpovedá budúci harmonogram.

UTC
Pokrytie aktívneho dňa20%6 of 30 days had recorded activity.
Najdlhšia aktívna séria2 dniPo sebe nasledujúce UTC dátumy so aspoň jednou uloženou online reláciou.
Najsilnejší zaznamenaný deňOct 125h 13m online · vrchol 495
Najaktívnejšia hodina UTCTue 00:00 UTC2h 00m záznamov v tomto rozsahu.
Ako čítať toto: „Typické publikum“ je časovo vážený priemer zo zaznamenaných relácií, zatiaľ čo „Najvyššie publikum“ je jednorázovo najvyšší uložený počet divákov. Deň s prázdnym údajom znamená, že sledovač nezaznamenal reláciu; nepreukazuje to, že model bol nedostupný po celý deň.
Čo znamenajú jednotlivé čísla

Poradie výkonu je aktuálnym zobrazeným trendovým benchmarkom; nižšie poradie značí silnejší výkon. Poradie kategórie používa ten istý benchmark len medzi zodpovedajúcou kategóriou.

Online čas, relácie, denný trend a heatmapa pochádzajú zo sledovača aktivity v UTC. Zobrazujú zaznamenané pozorovania, nie sľúbený harmonogram ani úplný záznam zo streamu.

Počet sledovateľov a divákov naživo vychádza z poslednej importovanej snímky miestnosti. Typické publikum je vážené podľa zaznamenaného času a špičkové publikum predstavuje najvyššiu uloženú pozorovanosť v zvolenom období.

Porovnanie zmien počtu sledujúcich zobrazuje aktuálny importovaný počet sledujúcich oproti denným baseline snímkam UTC. Záporná hodnota odráža nižšiu hodnotu v zdrojovom zázname; nejde o predpoveď ani o mieru aktivity členov na Chaturband.

Poradia používajú aktuálny materializovaný výkonnostný benchmark; počty divákov a sledovateľov pochádzajú z poslednej importovanej snímky miestnosti.

Porovnanie vysielania

Porovnať nedávnu aktivitu

Pridajte ďalších performerov na porovnanie overenej doby vysielania, relácií, aktívnych dní a špičkovej diváckej návštevnosti pre vybrané obdobie.

2026-10-15 → 2026-10-21 UTC

VystupujúciDĺžka vysielaniaRelácieAktívne dniPriemerná reláciaVrchol publikaAkcie
#1@angel_face_devil_mindAktuálny profil 6h 42m 3 3 134 min 337

Spätná väzba komunity

Seriózne recenzie pre angel_face_devil_mind

— / 5 0 schválené recenzie
Kvalita predstavenia0.0
Telo a prezentácia0.0
Úroveň aktivity0.0
Osobnosť a láskavosť0.0
Roztomilosť0.0
Interakcia divákov0.0
Še ni odobrenih ocen. Lastniki računov lahko spodaj oddajo prvo podrobno oceno.

Napíšte serióznu recenziu

Ohodnoťte všetky kategórie a opíšte show konkrétne a s rešpektom. Recenzie sa zverejňujú až po moderovaní.

Prijavite se, da napišete oceno

FAQ pre fanúšikov

Is angel_face_devil_mind online right now?

angel_face_devil_mind is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is angel_face_devil_mind broadcasting from?

The source feed does not currently provide a verified broadcasting country for angel_face_devil_mind.

Does angel_face_devil_mind have a generated preview?

Yes. angel_face_devil_mind currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for angel_face_devil_mind?

The latest source snapshot lists angel_face_devil_mind at FHD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch angel_face_devil_mind live?

Use the live-room action on this profile to continue to angel_face_devil_mind through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Prehliadnite si adresár živých vystúpení

Ak sa vám páčil živý set od angel_face_devil_mind, objavte ďalších performerov na Chaturband. Použite níže uvedené interné odkazy na prehliadanie podobných živých výkonov podľa kategórie, krajiny, veľkosti publika a tagu.

Ovládanie interaktívnych hračiek

Prehliadnite si performerov s interaktívnymi funkciami miestnosti, nástrojmi v reálnom čase pre chat, cieľmi fanúšikov a možnosťami tipovania určené pre živé zapojenie publika.

Vášnivé duá a živé výkony

Objavte sólových performerov, páry, duá a tematické živé miestnosti riadené cez prehľadné stránky kategórií a rýchle interné filtre.

Exkluzívny backstage pass

Mnoho performerov ponúka súkromné miestnosti, propagačné profily a priame odkazy pre fanúšikov, ktorí chcú osobnejší živý zážitok.