violeta__38
🔴 Teraz naživo 38Sledujte violeta__38 naživo na Chaturband
Nalaďte sa, aby ste videli violeta__38 naživo na Chaturband. Pripojte sa k publiku pre živé streamovanie v reálnom čase, interaktívne požiadavky, možnosti súkromných miestností a energické vysielania priamo vo vašom prehliadači.
Živá interakcia s publikom
Vstúpte do živého chatu a interagujte s violeta__38. Použite fanúšikovské nástroje, tipy a funkcie miestnosti na formovanie výkonu v reálnom čase.
Hlasovanie fanúšikov a rebríčky
Podporte ich pomocou systému Like a Dislike. Váš hlas pomáha zoradiť performérov a posunúť obľúbených umelcov vyššie na hlavnej scéne.
VIP backstage pass
Hľadáte priamejší zážitok? Použite živý chat alebo odkazy na performera na prístup do súkromných miestností, promo profilov a exkluzívnych backstage možností.
Trendové tagy pre violeta__38
🎸 Rýchle tipy na navigáciu
- Prehliadať: Použite ľavé a pravé šípky na prechod medzi živými profilmi, alebo stlačte R pre náhodný profil.
- Celá obrazovka: Stlačte F pre zväčšenie prehrávača.
- Hlasitosť: Stlačte M pre stlmenie alebo zrušenie stlmenia prehrávača.
- Profilové akcie: Použite viditeľné ovládacie prvky na sledovanie, zoznam, zdieľanie, recenzie a propagáciu pre tento profil.
ŠTÚDIO VÝKONU
violeta__38 na prvý pohľad
Jasný prehľad uložených vysielacích aktivít, signálov publika a vzorcov dostupnosti. Všetky historické časy sú zobrazené v UTC.
Momentum sledovateľov
Ako sa aktuálny počet sledovateľov zmenil v porovnaní so uloženými UTC základnými hodnotami.
Zmeny používajú najnovší celkový počet zo zdroja a najbližšiu uloženú UTC základnú líniu aspoň 1, 7 alebo 30 dní skôr. Záporná hodnota znamená, že zdroj uviedol menej sledujúcich.
Čo hovorí zaznamenaná história
Bežným jazykom čitateľné zobrazenie uložených aktivít v tomto rozsahu. Opisuje minulosť; nepredpovedá budúci harmonogram.
violeta__38 online čas
Každý stĺpec zobrazuje zaznamenaný čas vysielania pre jeden deň UTC.
Rast sledujúcich
Každý stĺpec zobrazuje zmenu oproti predchádzajúcej uložené UTC snímke sledovateľov.
| Deň | Počet sledovateľov | Zmena |
|---|---|---|
| Oct 21 · now | 112 | +12 |
| Oct 20 | 100 | +6 |
| Oct 19 | 94 | 0 |
| Oct 18 | 94 | +5 |
| Oct 17 | 89 | +8 |
| Oct 16 | 81 | 0 |
| Oct 15 | 81 | +14 |
| Oct 14 | 67 | +6 |
| Oct 13 | 61 | +20 |
| Oct 12 | 41 | 0 |
| Oct 11 | 41 | +11 |
| Oct 10 | 30 | +16 |
| Oct 9 | 14 | Žiadny predtým uložený deň |
Rytmus dostupnosti violeta__38
Tmavšie štvorčeky mali menej zaznamenaného času vysielania; jasnejšie štvorčeky znamenajú, že model bol nájdený online častejšie.
Denné podrobnosti relácie
Kompaktne zhrnutie najnovších zaznamenaných dní v zvolenom období.
| Deň | Online | Relácie | Vrchol | Typické |
|---|---|---|---|---|
| Oct 21 | 2h 25m | 1 | 7 | 7 |
| Oct 20 | 5h 12m | 3 | 7 | 7 |
| Oct 19 | 3h 02m | 8 | 7 | 7 |
| Oct 18 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 17 | 3h 19m | 6 | 4 | 4 |
| Oct 16 | 4h 49m | 3 | 6 | 6 |
| Oct 15 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 14 | 4h 23m | 3 | 9 | 9 |
| Oct 13 | 3h 17m | 6 | 6 | 6 |
| Oct 12 | 4h 20m | 3 | 6 | 6 |
| Oct 11 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 10 | 5h 00m | 4 | 7 | 7 |
| Oct 9 | 5h 45m | 5 | 7 | 7 |
| Oct 8 | 4h 52m | 2 | 7 | 7 |
Posledné vysielacie relácie
Najnovšie uložené relácie pre tento profil v UTC.
- 2h 25m onlinedo 14:26 UTC
- 2h 25m onlinedo 18:20 UTC
- 2h 07m onlinedo 15:23 UTC
- 39m onlinedo 12:49 UTC
- 5m onlinedo 18:27 UTC
- 22m onlinedo 17:42 UTC
- 7m onlinedo 16:59 UTC
- 6m onlinedo 16:14 UTC
- 1h 13m onlinedo 15:31 UTC
- 46m onlinedo 13:57 UTC
- 20m onlinedo 12:50 UTC
- 1h 07m onlinedo 17:45 UTC
Čo znamenajú jednotlivé čísla
Poradie výkonu je aktuálnym zobrazeným trendovým benchmarkom; nižšie poradie značí silnejší výkon. Poradie kategórie používa ten istý benchmark len medzi zodpovedajúcou kategóriou.
Online čas, relácie, denný trend a heatmapa pochádzajú zo sledovača aktivity v UTC. Zobrazujú zaznamenané pozorovania, nie sľúbený harmonogram ani úplný záznam zo streamu.
Počet sledovateľov a divákov naživo vychádza z poslednej importovanej snímky miestnosti. Typické publikum je vážené podľa zaznamenaného času a špičkové publikum predstavuje najvyššiu uloženú pozorovanosť v zvolenom období.
Porovnanie zmien počtu sledujúcich zobrazuje aktuálny importovaný počet sledujúcich oproti denným baseline snímkam UTC. Záporná hodnota odráža nižšiu hodnotu v zdrojovom zázname; nejde o predpoveď ani o mieru aktivity členov na Chaturband.
Poradia používajú aktuálny materializovaný výkonnostný benchmark; počty divákov a sledovateľov pochádzajú z poslednej importovanej snímky miestnosti.
Porovnanie vysielania
Porovnať nedávnu aktivitu
Pridajte ďalších performerov na porovnanie overenej doby vysielania, relácií, aktívnych dní a špičkovej diváckej návštevnosti pre vybrané obdobie.
| Vystupujúci | Dĺžka vysielania | Relácie | Aktívne dni | Priemerná relácia | Vrchol publika | Akcie |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@violeta__38Aktuálny profil | 18h 49m | 21 | 5 | 54 min | 7 |
Spätná väzba komunity
Seriózne recenzie pre violeta__38
Napíšte serióznu recenziu
Ohodnoťte všetky kategórie a opíšte show konkrétne a s rešpektom. Recenzie sa zverejňujú až po moderovaní.
Prijavite se, da napišete ocenoFAQ pre fanúšikov
Is violeta__38 online right now?
violeta__38 is currently listed as online with 7 viewers. Live availability updates automatically as the source feed refreshes.
Where is violeta__38 broadcasting from?
The latest source snapshot lists violeta__38 as broadcasting from Colombia.
Does violeta__38 have a generated preview?
Yes. violeta__38 currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for violeta__38?
The latest source snapshot lists violeta__38 at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch violeta__38 live?
Use the live-room action on this profile to continue to violeta__38 through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Prehliadnite si adresár živých vystúpení
Ak sa vám páčil živý set od violeta__38, objavte ďalších performerov na Chaturband. Použite níže uvedené interné odkazy na prehliadanie podobných živých výkonov podľa kategórie, krajiny, veľkosti publika a tagu.
Ovládanie interaktívnych hračiek
Prehliadnite si performerov s interaktívnymi funkciami miestnosti, nástrojmi v reálnom čase pre chat, cieľmi fanúšikov a možnosťami tipovania určené pre živé zapojenie publika.
Vášnivé duá a živé výkony
Objavte sólových performerov, páry, duá a tematické živé miestnosti riadené cez prehľadné stránky kategórií a rýchle interné filtre.
Exkluzívny backstage pass
Mnoho performerov ponúka súkromné miestnosti, propagačné profily a priame odkazy pre fanúšikov, ktorí chcú osobnejší živý zážitok.